Nowość

grill gazowy MG662

Wykonany ze stali nierdzewnej.

Wyposażony:

- pokrywa z szybą i termometrem

- 3 ruszty z żeliwa (2ruszty o wymiarach 20 cm x 45 cm, 1 ruszt o wymiarach 27,5 cm x 45 cm)

- 4 aluminiowe defektory ciepła

- reduktor

- zapalarka piezoelektryczna zintegrowana z pokrętłem

- 2 półki boczne

- podgrzewacz ze stali emaliowanej

MOC 18,5 kW

wymiary grilla 140 cm x 59 cm, wys. 144 cm

Grill lokomotywa pozwala na tradycyjne grillowanie oraz wędzenie potraw. W przypadku wędzenia w komorze bocznej rozpala się drewno a w komorze głównej umieszca potrawy do wędzenia. Dzięki trzem niezależnym od siebie rusztom znajdującym się w komorze głównej i dwóm w komorze bocznej ułatwione jest dosypywanie węgla i przyrządzanie potraw.

 

 

zestaw akcesoriów do grillowania MG112

W skład zestawu wchodzą szczypce, łopatka i widelec. Dostępny w dwóch kolorach: pomarańczowym lub jasno zielonym.

Zastosowanie pokrywy z systemem regulacji dopływu powietrza umożliwia kontrolę temperatury, zapewnia niepowtarzalny smak i ogranicza możliwość przypalenia potraw.

Fotel wiszący JKSC11

Bardzo wygodny fotel wiszący z komfortową grubą poduszką. Idealny do wypoczynku w ogrodzie na balkonie czy tarasie.

Grill wyposażony jest w drzwiczki rewizyjne do opróżniania popiołu. 

Fantazyjny, kolorowy grill do każdego ogrodu. Dzięki słonecznym kolorom wprowadza ożywienie w każdej przestrzeni ogrodu czy tarasu. Zapewnia wygodne grillowanie dla całej rodziny. Wyposażony jest w misę węglową, termometr, rączkę z bakelitu i stali nierdzewnej, system regulacji dopływu powietrza umożliwiającego kontrolę temperatury oraz tacę na popiół.

Bardzo praktyczny i wygodny zestaw kawowy do ogrodu lub na taras. Wykonany z meatlu z ażurowym wzorem. Pojemne fotele i sofa są bardzo wygodne. .  Kształt oparcia sofy i foteli nadaje zestawowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Lekkości dodaje ażurowy wzór. Zestaw doskonale wyważony  zarówno pod względem disignu jak również użytkowania. W skład zestawu wchodzą sofa i dwa fotele z poduszkami oraz stolik.